Zasady rozliczeń

USŁUGI PRAWNE – DOTYCZĄ WSZYSTKICH DIECEZJI W POLSCE

Istnieje możliwość realizacji usług prawnych np. reprezentacji procesowej strony przez adwokata, bez konieczności osobistego spotkania z Klientem ( wystarczy podpisać umowę o obsługę prawną )

Istneje możliwość relizacji płatności za pomocą kart bankowych w obu biurach kancelarii.

Wycena usług prawnych w procesie o nieważność małżeństwa kościelnego jest bezpłatna, następuje po ogólnym zapoznaniu się problematyką małżeńską stron – kontakt telefoniczny/ email.

  • Wysokość honorarium w zależności od angażu jest zróżnicowana.  Dewizą Kancelarii Prawnej Kornat, jest wysoki poziom świadczonych usług w konkurencyjnej cenie. W zależności od indywidualnych ustaleń jest możliwość prowadzenia całego procesu przez adwokata, ewentualnie udziału tylko na poszczególnych etapach procesu np. redagując skargę powodową czy też inne pisma procesowe (apelacje, głos obrończy, uwagi do opinii biegłego).
  •  Skorzystaj z naszego kwestionariusza, który pomoże ustalić przyczynę prawną tzw. "rozwodu kościelnego" - zapoznanie się adwokata z kwestionariuszem jest to usługa bezpłatna!  
  • Spotkanie osobiste - wysokość honorarium ustalamy indywidulanie ( w momencie podpisania umowy, kwota honorarium - dotyczy spotkania, wliczana jest do całościowego honorarium - istnieje możliwość wpłaty zaliczkowej)

 


KONTO BANKOWE

 

Dane do przelewu :

KANCELARIA PRAWA KANONICZNEGO I PRAWA – „KORNAT”
Numer konta bankowego: 05114200080000116200229689
BANK : Orange Finanse – mBANK
Kod SWIFT banku: BREXPLPWOMB
IBAN: PL05 1142 0008 0000 1162 0022 9689

Klienci posiadają prawo do otrzymania:

  1. faktury VAT/ rachunek 
  2. pełnomocnictwa procesowego względem Klienta w zakresie prowadzonej sprawy w sądzie kościelnym i cywilnym
  3. zapoznania się z dokumentami poświadczającymi możliwość wykonywania zawodu prawnika w sądzie kościelnym i cywilnym
  4. Dla zainteresowanych usługami prawnymi Kancelarii Prawnej Kornat:
  5. Wysyłamy na żądanie odpis dokumentów potwierdzających prawo do wykonywania zawodu. Dokumenty potwierdzone są pieczątką Kancelarii.